ЗДО №6, ДНЗ №6 ”Ластівочка”, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

День Соборності в "Ластівочці"

  

22 січня Україна відзначила День Соборності та Свободи України. Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є результатом її довготривалого формування.

Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42. Акт Злуки, проголошений 105 років тому – 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві, став епохальною історичною подією, коли українські землі об'єдналися в одній державі.

До Дня Соборності у ДНЗ №6 «Ластівочка» було проведено святкові  заходи, які відобразили видатні сторінки історії України. .

У старшій та средній    вікових групах проведено святкові ранки , сценарії до яких розробила музичний керівник- Мішук Оксана Йосипівна разом з вихователями груп «Соборна мати - Україна, одна на всіх, як оберіг», у молодшій та ясельній групах  проведено бесіди, розгляд ілюстрацій, малюнки для кращого розуміння дітьми національного патріотизму.