ЗДО №6, ДНЗ №6 ”Ластівочка”, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

Порядок реєстрації дітей в ДНЗ

Шановні відвідувачі сайту!

Відповідно до наказу управління освіти, релігій та у справах національностей виконкому Хустської міської ради за №78 від 03.07.2013 року «Про запровадження електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади міста Хуст» з 1 серпня вступив у дію новий порядок запису дітей в дошкільні навчальні заклади (ДНЗ) міста Хуст через мережу Інтернет. В інструкції детально роз’яснені два можливих варіанти запису дитини в ДНЗ: коли у вас є доступ до Інтернету і коли його немає.

Реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади м. Хуст

З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади, які знаходяться у міській комунальній власності, проводиться через мережу Інтернет самостійно на порталі управління освіти, релігій та у справах національностей Хустської міської ради www.khust.klasna.com, сайтах дошкільних навчальних закладів.

Порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Хуст через мережу Інтернет не поширюється на дошкільні навчальні заклади, які перебувають у відомчій чи приватній власності.
Позачергово зараховуються в дошкільний навчальний заклад діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку.

До пільгової категорії відносяться:

  • діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ДНЗ;

  • діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;

  • діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку;

  • діти одиноких батьків (вдів,вдівців);

  • діти, які перебувають під опікою (піклуванням).

Прийом дітей ясельного віку (від 1 р. до 3 р.) у дошкільний заклад проводиться у червні-серпні місяці. У випадку не доукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних). Зарахування здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, що їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у відповідному ДНЗ та прохідним бар’єром на освітньому порталі управління освіти ХУСТСЬКОЇ міської ради.

Список дітей по групах в ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.

Шановні батьки, будь ласка, виконуйте наступні дії:

1. Просимо Вас дуже уважно віднестися до вибору Дошкільного навчального закладу (ДНЗ) для Вашої дитини.

2. Правильно заповнюйте форму заяви.

3. Якщо Ви правильно виконали всі дії, то на вказану Вами адресу електронної пошти надійде повідомлення з індивідуальним кодом Вашої заяви.

4. Відповідно до порядку реєстрації заявник зобов’язаний протягом 30 календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі надати в ДНЗ документи, які підтверджують відомості, вказані в заяві.

5. Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо при влаштуванні дитини в ДНЗ інформація в Вашій заяві не буде відповідати оригіналу документів, то Ваша заява буде анульована.


 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *