ЗДО №6, ДНЗ №6 ”Ластівочка”, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

"Освіта для сталого розвитку - новий напрям у сучасній освіті для дошкільнят"

27 листопада 2019р. на базі нашого закладу проведено теоретично-практичний семінар  “Освіта для сталого розвитку - новий напрям у сучасній освіті для дошкільнят” для керівників закладів дошкільної освіти міста Хуст.

Мета семінару :                                

  • допомогти присутнім ознайомитися з поняттям сталого розвитку і опанувати технологію впровадження ідей освіти для сталого розвитку в дошкільних 

закладах;

  • підвищити теоретичний та практичний рівень знань педагогів щодо формування у дітей дошкільного віку гармонійного співіснування з довкіллям на тлі економічного зростання.

Завдання:

 - вже в дошкільному віці підготувати екологічно грамотне наступне покоління;

  - формувати у дитини певну систему цінностей, яка багато в чому визначить його вчинки та дії в майбутньому.

Під час проведення семінару задіяні наступні заходи:

  • завідувачем ДНЗ №6 “Ластівочка” Чекаліною Н.І. було продемонстровано презентацію на тему: “Освіта для сталого розвитку - новий напрям у сучасній освіті для дошкільнят”;
  • вихователем Штефанюк Г.І. проведено з дітьми старшої групи “Ромашка” інтегроване, комбіноване заняття за освітніми лініями “Дитина у природному довкіллі” та “Дитина у світі культури” (художньо-продуктивна діяльність: обривна аплікація) -  “Збережемо нашу планету”;
  • вихователем Звір М.Ю. з дітьми середньої групи “Пізнайко” проведено інтегроване заняття за освітньою лінією “Дитина у природному довкіллі”  -  “Буду, я, природі другом”.

Дуже цікаво пройшов семінар керівників закладів дошкільної освіти у ДНЗ №6 «Ластівочка». Організували та провели його завідувач ДНЗ Чекаліна Н.І., вихователь –методист Кляп В.М. та музичний керівник Мішук О. Й. .

При його проведенні виконавці поставленої перед собою мети домоглися.

Багато корисного та практичного матеріалу запозичили гості у нашому садочку та висловили бажання запровадити запропоновану тему у своїх закладах.

 

          

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *