"Освіта для сталого розвитку - новий напрям у сучасній освіті для дошкільнят"
27 листопада 2019р. на базі нашого закладу проведено теоретично-практичний семінар “Освіта для сталого розвитку - новий напрям у сучасній освіті для дошкільнят” для керівників закладів дошкільної освіти міста Хуст.
Мета семінару :
- допомогти присутнім ознайомитися з поняттям сталого розвитку і опанувати технологію впровадження ідей освіти для сталого розвитку в дошкільних
закладах;
- підвищити теоретичний та практичний рівень знань педагогів щодо формування у дітей дошкільного віку гармонійного співіснування з довкіллям на тлі економічного зростання.
Завдання:
- вже в дошкільному віці підготувати екологічно грамотне наступне покоління;
- формувати у дитини певну систему цінностей, яка багато в чому визначить його вчинки та дії в майбутньому.
Під час проведення семінару задіяні наступні заходи:
- завідувачем ДНЗ №6 “Ластівочка” Чекаліною Н.І. було продемонстровано презентацію на тему: “Освіта для сталого розвитку - новий напрям у сучасній освіті для дошкільнят”;
- вихователем Штефанюк Г.І. проведено з дітьми старшої групи “Ромашка” інтегроване, комбіноване заняття за освітніми лініями “Дитина у природному довкіллі” та “Дитина у світі культури” (художньо-продуктивна діяльність: обривна аплікація) - “Збережемо нашу планету”;
- вихователем Звір М.Ю. з дітьми середньої групи “Пізнайко” проведено інтегроване заняття за освітньою лінією “Дитина у природному довкіллі” - “Буду, я, природі другом”.
Дуже цікаво пройшов семінар керівників закладів дошкільної освіти у ДНЗ №6 «Ластівочка». Організували та провели його завідувач ДНЗ Чекаліна Н.І., вихователь –методист Кляп В.М. та музичний керівник Мішук О. Й. .
При його проведенні виконавці поставленої перед собою мети домоглися.
Багато корисного та практичного матеріалу запозичили гості у нашому садочку та висловили бажання запровадити запропоновану тему у своїх закладах.