ЗДО №6, ДНЗ №6 ”Ластівочка”, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

Наш дитячий садок

 

«Ми – переможці

Най значущою подією для нашого дошкільного закладу стало те, що ми у 2017році прийняли участь в конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад».

У кінці травня 2017року було подано матеріали на участь у конкурсі на місцевому рівні. Після перегляду матеріалів комісією управління освіти, релігій та у справах національностей Хустського міськвиконкому, ми стали переможцями між дошкільними закладами міста Хуст. 

До участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу в Департамент освіти Закарпатської ОДА надійшло 25 конкурсних матеріалів на паперових та електронних носіях: 11- від навчальних закладів міста та 14 від сільських ДНЗ.

У кінці липня наш заклад гостинно відчинив двері для відвідувачів з Департаменту освіти. Всім колективом дошкільного закладу було докладено максимум зусиль для того, щоб довести громадськості, що навіть у пристосованих умовах можна створити необхідне розвивальне середовище для всебічного повноцінного розвитку маленьких дошкільнят. Ми показали нашим гостям, що у закладі з вихованцями працюють творчі люди, знавці своєї справи, які разом з керівником закладу перебувають у постійному творчому пошуку шляхів та підходів оновлення освітнього процесу. Враховуючи все побачене та відчувши атмосферу тепла, довіри, щирої приязні від працівників закладу, членами журі визнано наш дошкільний навчальний заклад кращим серед закладів міст на обласному рівні. Колектив ДНЗ №6 «Ластівочка» під керівництвом завідувача Чекаліної Н.І. нагороджено почесною грамотою за перше місце в обласному конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад у 2017році» та вручено приз – холодильник - марки LG.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *