ЗДО №6, ДНЗ №6 ”Ластівочка”, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

Напрямки та завдання роботи закладу

Основні напрямки та завдання роботи закладу на 2021-2022 навчальний рік

Керуючись Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базовим компонентом дошкільної освіти, програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», наказом Міністерства освіти і науки від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності» та виходячи аналізу роботи дошкільного навчального закладу у 2020-2021 н. р., педагогічний колектив дошкільного навчального закладу №6 «Ластівочка» визначає такі пріоритетні напрямки роботи та основні завдання на 2021-2022 навчальний рік:

Пріоритетні напрямки роботи ДНЗ №6 “Ластівочка”

Мовленнєвий розвиток,   Патріотичне виховання,    Економічне виховання

Пріоритетні завдання закладу  на 2021-2022 навчальний рік:

І.  Підвищувати якість освіти через активне впровадження в освітньо-виховний  процес інформаційних технологій, спрямованих на професійне зростання творчої активності педагогів та формування основ інформаційної культури у дітей дошкільного  віку.

2. Продовжити роботу з виховання в дітей любові до України, формування рис громадянина української держави, розвиненої духовності, моральності; з урахуванням народних традицій в освітній діяльності, долучення дітей до цінностей національної культури свого народу та в світлі вимог Базового компоненту дошкільної освіти.

3. Удосконалювати роботу з формування  комунікативно-мовленнєвої компетентності дошкільників, виховання мовленнєвої культури особистості шляхом застосування комплексу методів та прийомів у різних видах діяльності (формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми).  


 4 . Активізувати роботу щодо економічного виховання дошкільників у ДНЗ.

5. Продовжувати співпрацювати між дошкільною,  початковою ланками освіти та батьківською громадськістю  щодо розвитку, виховання і  навчання дітей у школі.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *