ЗДО №6, ДНЗ №6 ”Ластівочка”, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

Матеріально – технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічне забезпечення закладу

        Заклад дошкільної освіти розташований в пристосованій одноповерховій будівлі, загальною площею 0,2977 га. Проектна потужність закладу  складає 70 місць (3 дошкільні і 1 ясельна  група). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 12-годинним режимом роботи ( з 7.00 до 19.00). У даний час функціонує 4 вікові групи з них: 3 дошкільні та 1ясельна група . Заклад переповнений дітьми – 100 дітей.

Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру, відокремлений від проїзджої території . Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання.. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано та естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення закладу дошкільної освіти  мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи та каналізування, горячою проточною водою. Опалення закладу від індивідуальної газової топкової. 

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ; періодичною пресою, технічними засобами навчання. Педагоги мають можливість знайомитися з цими виданнями в електронному вигляді.

Облаштовано місце для роботи  вихователя-методиста, практичного психолога, музичного керівника.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, мультиакустична система, проектор, екран портативний, мікрофони, магнітофон, дитячі музичні інструменти. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності використовуютьсяі різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичне обслуговуваня в закладі здійснює медична сестра. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електроплита на шість комфорок, електроводонагрівач, холодильники с морозильними камерами, 2 оцинковані розділочні столи.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ДНЗ  здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб. 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *