ЗДО №6, ”Ластівочка”, Хуст
Хуст, Закарпатська область

Напрямки та завдання роботи закладу

Основні напрямки та завдання роботи закладу на 2019-2020 навчальний рік

Керуючись Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базовим компонентом дошкільної освіти, програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», наказом Міністерства освіти і науки від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності» та виходячи аналізу роботи дошкільного навчального закладу у 2018-2019 н. р., педагогічний колектив дошкільного навчального закладу №6 «Ластівочка» визначає такі пріоритетні напрямки роботи та основні завдання на 2019-2020 навчальний рік:

Основні завдання закладу на 2019-2020 навчальний рік:

1.​Продовжувати працювати над науково-методичним питанням управління освіти, релігій та у справах національностей м. Хуст «Впровадження інноваційних технологій у педагогічний процес ДНЗ, як запорука підвищення якості освітнього процесу».Підвищувати якість освіти через активне впровадження в освітньо-виховнийпроцес інформаційних технологій, спрямованих на професійне зростання творчої активності педагогів.

2. Продовжити роботу щодо національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом створення відповідних умов для розвитку духовно-моральних якостей, емоційно-ціннісного ставлення дітей дошкільного віку до рідного краю, Батьківщини.

3. Продовжувати формувати логіко-математичну компетентність у дошкільників через усі напрямки навчально-виховного процесу.

4. Запроваджувати застосування інноваційних технологій у мовленнєвому розвитку дошкільників.

5.Забезпечити наступність та взаємодію в педагогічному процесі дошкільного навчального закладу і початкової школи для створення єдиної динамічної та перспективної системи, спрямованої на розвиток дітей в умовах освітньої реформи «Нова українська школа».

6. Удосконалити організацію співпраці педагогів з родинами вихованців через різні форми роботи.

Логін: *

Пароль: *